„IN PLENO PREKYBA” SIA svetainė ecooking.lt Privatumo politika ir duomenų apsaugos taisyklės

Ši privatumo politika apibrėžia mūsų privatumo praktiką, susijusią su šia svetaine.

Mes visiškai gerbiame jūsų teisę į privatumą ir nerenkame jokios asmeninės informacijos apie jus be jūsų leidimo. Bet kokia asmeninė informacija, kurią savanoriškai mums pateikiate, bus tvarkoma pagal Asmens duomenų apsaugos įstatymą.

Mes nerenkame jokių jūsų asmens duomenų šioje svetainėje, išskyrus informaciją, kurią savanoriškai pateikiate (pvz., atsiųsdami mums el. laišką).

Informaciją, susijusią su šios svetainės lankytojais ir jų elgesiu, įrašo „Google Analytics”, kuri naudojama statistikos tikslais, kad būtų pagerintas šios svetainės naudojimas. Surinkti duomenys nenaudojami jūsų tapatybei nustatyti. Registruojama informacija:
Lankytojo žiniatinklio serverio adresas
Domeno vardas;
Ankstesnė svetainė, iš kurios pasiekėte mus, įskaitant visus naudojamus paieškos terminus;
duomenys, nukreipiantys į lankytojų srautą šioje svetainėje (pvz., puslapiai, kuriems jie taikomi, ir atsisiųsti dokumentai);
Kokio tipo žiniatinklio naršyklę naudojate;

Mūsų svetainė naudoja slapukus.

Kas yra slapukas?

Slapukas yra mažas tekstinis failas, kuris siunčiamas į jūsų kompiuterį ar mobilųjį įrenginį apsilankymo svetainėje metu ir kurį svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliuosiuose įrenginiuose, kai lankotės svetainėje. Kiekvieno vėlesnio apsilankymo metu slapukai grąžinami į namų svetainę arba į kitą svetainę, kuri atpažįsta slapuką. Slapukai veikia kaip konkrečios svetainės atmintis, leidžianti šiai svetainei įsiminti jūsų kompiuterį vėlesniuose apsilankymuose, įskaitant slapukus, kurie gali įsiminti jūsų nustatymus arba pagerinti naudotojo patogumą. Daugiau informacijos apie slapukus, taip pat apie tai, kaip juos tvarkyti arba ištrinti, galite gauti čia: www.aboutcookies.org.

Kaip mes naudojame slapukus?

Mūsų svetainė naudoja slapukus priminti svetainėje:
Arba sutiko naudoti slapukus šioje svetainėje
„Google” žemėlapių slapukas, kuriame įrašomas kortelės naudojimas;
„Google Analytics” – svetainės naudojimo duomenų rinkimas statistikos tikslais.

„Google Analytics”

Mūsų svetainėje nustatyti „Google Inc.” sukurti slapukai, kurie yra integruoti į „Google Analytics”. „Google Analytics” naudojimo tikslas – pagerinti svetainės turinio kokybę ir pritaikyti turinį prie naudotojų poreikių. Daugiau informacijos apie „Google Analytics” paslaugų teikimo sąlygas galima rasti čia.

Jei norite, kad mūsų svetainė nerinktų informacijos apie jūsų veiklą mūsų svetainėje, turite suaktyvinti „Google Analytics” atsisakymo naršyklės priedo premiją. Ši premija susisieks su „Google Analytics JavaScript” (Ga. js), kad parodytų, jog nereikia siųsti duomenų svetainėje apsilankę „Google Analytics”.

Kaip išjungti slapukus?

Jei pageidaujate, galite valdyti ir ištrinti slapukus. Skaityti daugiau čia. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje esantys slapukus, o dauguma naršyklių gali būti nustatytos blokuoti slapukų įdėjimą į jūsų kompiuterį. Tačiau jei tai padarysite, kiekvieną kartą apsilankę svetainėje turėsite rankiniu būdu koreguoti nustatymus ir yra tikimybė, kad kai kurios paslaugos ir funkcijos neveiks.

Asmens duomenų apsauga

Pirkinių ecooking.lt taip pat gali atlikti neregistruoti vartotojai. Norėdamas registruotis ecooking.lt, vartotojas turi nurodyti bent vardą, pavardę, el. pašto adresą ir įvesti slaptažodį. Užsiregistravęs svetainėje ecooking.lt naudotojas (fizinis asmuo) sutiko, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi pagal įstatymus ir pagal ECOOKING LT privatumo politiką, jei naudotojas pateikė asmens duomenis. Norėdami iš naujo įvesti svetainę „IN PLENO PREKYBA” SIA. Parduotuvė vartotojo profilyje, turite įvesti registruotą el. laišką ir slaptažodį atitinkamuose laukuose.

Pirkdamas https://ecooking.lt, vartotojas privalo įvesti savo vardą, pristatymo adresą, telefono numerį ir el. paštą, nes šie duomenys ECOOKING LT reikalingi pirkimo sutarčiai su vartotoju sudaryti ir leisti bendrauti su vartotoju bei pristatyti prekes vartotojui.

Vartotojas yra vienintelis nuolatinis atsakingas už registracijos formoje nurodytų duomenų teisingumą, taip pat už pateiktų duomenų teisingumą, kai pirkimo ecooking.lt jei naudotojas registracijos formoje arba pirkdamas pateikė netikslius ar neteisingus duomenis arba kai asmens duomenys vėliau pakeičiami į ecooking.lt, ECOOKING LT neatsako už duomenų pažeidimą ir pasekmes bei pasekmes ir yra Vartotojas turi teisę bet kuriuo metu pataisyti, ištrinti ar papildyti asmens duomenis savo ecooking.lt profilyje arba prašyti ECOOKING LT redaguoti, ištrinti ar pridėti bet kokius asmens duomenis pagal kliento nurodymus pagal privatumo politiką.

Registruodamasis ecooking.lt, vartotojas gauna individualius registracijos duomenis (vartotojo vardą ir slaptažodį). Vartotojas yra atsakingas už savo registracijos duomenų saugumą ir įsipareigoja saugoti ir perduoti juos trečiosioms šalims. Jei registracijos duomenis naudoja trečioji šalis, jis laikomas naudotoju. Jei naudotojas praranda registraciją arba jei naudotojas įtaria, kad jo registracijos duomenis galėjo gauti trečioji šalis, naudotojas privalo nedelsdamas informuoti ECOOKING LT ecooking.lt-Kontaktų skyriuje išvardytomis ryšio priemonėmis.

Sutikdamas su šiomis naudojimo sąlygomis ir privatumo politika, vartotojas sutinka, kad el. laiškas, reikalingas užsakymo, mokėjimo ir pristatymo informacijai pateikti, bus išsiųstas nurodytu el. paštu.

ECOOKING LT garantuoja, kad naudotojo duomenys bus naudojami tik prekių pirkimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

ECOOKING LT įsipareigoja užtikrinti naudotojo pateiktų asmens duomenų konfidencialumą ir apsaugą ir įsipareigoja neatskleisti naudotojo asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus ECOOKING LT partnerius, kurios tiekia prekes naudotojui arba teikia kitas paslaugas, susijusias su pavedimų vykdymu, taip pat nacionalinėms institucijoms įstatymų nustatytais atvejais ir dėl teisėtų priežasčių.

Pristačius prekes, gavėjo gali būti paprašyta pateikti asmens tapatybę patvirtinančią dokumentą.