ECOOKING – GAMTOS IR PAPRASTUMO JĖGA

#EsuSkaisti #FoodForYourSkin #NaturalSkinCare #Ecooking

Danijos augalinės kosmetikos prekės ženklo „ECOOKING“ sėkmė panaši į Pelenės istoriją. Šiam ženklui labai greitai pavyko užsitarnauti reikšmingą vietą prisotintame grožio priežiūros priemonių pasaulyje. „ECOOKING“ įkūrėja, vyriausioji chemikė, dizainerė ir prekės ženklo atstovė Tina Segord tikrąja to žodžio prasme verda grožio produktus, kurie idealiai tinka mūsų odai.

Kviečiame susipažinti su Tina, jos ir Ecooking istorija.

Mano gyvenimas ir patirtis iliustruoja posakį – nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Kas nutiko tūkstančiams šeimų visame pasaulyje, nutiko ir man. Su vyru išsiskyrėme ir visi, kurie tai išgyveno, žino, kokia tai skaudi drama. Kai kurie tai įveikia ramiau, o kiti artėja prie visiško palūžimo. Man nepavyko paslėpti savo išgyvenimų – greitai netekau daug svorio, oda kasdien ėmė sausėti, džiūti ir senti tiesiog akyse. Man atrodė, kad atrodau kaip lūšna, todėl buvo pats metas, ko nors imtis, kad galėčiau pažvelgti į save veidrodyje.

VISKAS PRASIDĖJO NAMUOSE PRIE VIRTUVĖS STALO

Turėdama ilgametę patirtį kosmetikos pramonėje, esu susipažinusi su ingredientų rūšimis, kurios gali būti naudojamos odos priežiūroje. Taigi aš tiesiog nusprendžiau paimti reikalus į savo rankas – ant savo virtuvės stalo pradėjau maišyti kremus, serumus ir aliejus. Tokius, kokių tuo metu reikėjo būtent man. Kas antrą dieną maišydavau po naują partiją, kurią laikydavau šaldytuve. Mano dideliam džiaugsmui per palyginti trumpą laiką ėmiau pastebėti pirmuosius akivaizdžiai matomus rezultatus. Rezultatai buvo tokie apčiuopiami, kad mano namuose sumaišyti produktai greitai išpopuliarėjo tarp šeimos ir draugų, kurie juos gaudavo daugkartinio naudojimo buteliukuose ir uogienės stiklainiuose.

 

VISŲ PIRMA NUSISTATYKITE ODOS PROBLEMAS

Pirmąjį mano „liniją“ sudarė septyni mano pačios naudojimui skirti produktai, tačiau netrukus draugai ir šeimos nariai ėmė prašyti priemonių, jų konkrečiai odos problemai spręsti. Mano produktai sukurti ne siekiant pasiūlyti, kažką naujo ar nuostabaus kosmetikos rinkoje, bet siekiant šalinti specifinius veido odos trūkumus, pagerinti odos būklę bei išvaizdą. Pačioje pradžioje viską bandžiau ir tobulinau aš pati. Vėliau į šią veiklą įsitraukė ir mano pažįstami. Pamatę nuostabius rezultatus – jie ėmė užsisakinėti mano gaminius. Todėl ėmiau kurti kremus bei serumus kitiems. Kiekvieno iš jų siūlymai ir pastebėjimai skatino mane improvizuoti, tobulinti bei ieškoti naujovių. Todėl nieko stebėtino, jog vieną dieną labai aiškiai supratau – viskas plečiasi ant tiek, kad reikia galvoti apie savo prekės ženklą.

Taip prasidėjo „ECOOKING“ – Danijos odos priežiūros produktų asortimentas, kuriame gausu organinių ir natūralių ingredientų. Toks odos priežiūros produktų pagrindas ne tik nemažina odos priežiūros priemonių efektyvumo, bet atvirkščiai – rezultatus dar labiau sustiprina. „ECOOKING“ gamyba grindžiama sąžiningumu ir skaidrumu, todėl visos etiketės ir ženklai tiksliai nurodo, kas yra gaminiuose. Be to, pavadinimais siekiama ne atreipti dėmesį, o tiesiog įvardinti, kas yra viduje. Dieniniam vartojimui skirtas kremas ir yra vadinamas “Dieniniu kremu” – ne skambiu pavadinimu, bet tuo kuo jis iš tikrųjų yra. Lygiai taip pat kaip odos šveitiklis – šveitiklis ir yra šveitiklis, o ne dar kas nors skambumo ar patrauklumo dėlei.

 

ODOS PRIEŽIŪRA, KURI PRIEINAMA KIEKVIENAM

Kiekvienas turi turėti galimybę mėgautis sveika bei tinkamai prižiūrėta oda. Todėl mano siekis yra, kad kuo daugiau žmonių galėtų naudotis tinkamomis ir iš tiesų odą maitinančiomis bei puoselėjančiomis priemonėmis. Aš tuo tikiu. Todėl “ECOOKING” produktai yra prieinami. Juos gali naudoti visi šeimos nariai. Visi produktai yra natūralios sudėties, o kai kurie iš jų net gali būti valgomi.

Tina Søgaarda,

ECOOKING SAVININKĖ IR ĮKŪRĖJA

 

2015 m. Danijoje įkurtas prekės ženklas, „ECOOKING“ yra kasdienė jūsų odos priežiūros prabanga. Sukurtas ypatingą dėmesį skiriant organiniams ir natūraliems ingredientams bei jų poveikiui odai. Viena pagrindinių taisyklių yra drėkinti odą ir pasirinkti tuos produktus, kurie atitinka kiekvieno individualų odos tipą, specifiką bei konkrečius poreikius tam tikru metu.

 

PAVADINIMO KILMĖ

Žinant, kokia užteršta aplinka ir kokį maistą naudojame, nebuvo abejonių dėl žaliavų pasirinkimo – tik natūralios ir ekologiškos, – sako prekės ženklo įkūrėja Tina Søgaarda. Receptūrą sukūrusi patyrusi Danijos odos priežiūros priemonių gamintoja ir verslininkė Tina, iš pradžių produktus gamino savo virtuvėje, o vėliau juos laikė tiesiog savo namų šaldytuve. Būtent tokia gaminių kilmė bei esminis ingredientų atrankos principas – ekologiškumas ir lėmė pavadinimą ECOOKING – ekologiškas gaminimas.

 

„ECOOKING“ produktai yra sukurti kaip produktų serija, sprendžianti tam tikras odos problemas, pvz., smulkias raukšleles aplink burną ir akis, išsausėjimą, raudonį, polinkį į spuogus ir pan. Mūsų tikslas yra šalinti specifines odos problemas. Žingsnis po žingsnio mes kūrėme įvairius produktus, siekdami patenkinti visus odos priežiūros poreikius. Todėl dabar mūsų asortimentas yra pakankamai platus ir gali pasiūlyti visapusišką odos priežiūros liniją.

Veikliosios ECOOKING produktų sudėtyje esančios medžiagos lengvai ir giliai įsigeria į odą, ją maitina ir atstato. Produktų sudėtyje nėra parabenų ar kitų panašaus tipo medžiagų, galinčių pakenkti žmogaus kūnui ir odai. Pagrindiniame asortimente yra dieninis ir naktinis kremai, serumai, kaukės, rankų ir lūpų priežiūros priemonės.

 

ECOOKING VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:

  • 100% organiniai ir natūralūs aliejai
  • 100% eteriniai aliejai ir ekstraktai
  • Tinka veganams, išskyrus multi balzamą ir lūpų balzamą (sudėtyje yra bičių vaško)
  • Vitaminai, mineralai, peptidai
  • Antioksidantai
  • Natūralūs ir ekologiški ekstraktai
  • Švelnūs, neapdoroti ingredientai ir natūralūs konservantai

ECOOKING yra skirtas kiekvienam – nepriklausomai nuo odos tipo, lyties ar amžiaus. Mūsų asortimente yra produktų, skirtų kiekvienam odos tipui ar odos problemai – plonoms linijoms, raukšlėms, spuogams, paraudimams. Mūsų filosofija – visi nusipelno geros savijautos, kurią teikia sveika ir prižiūrėta oda.

ECOOKING gaminių pavadinimai yra paprasti, glausti ir be perteklinių aprašymų! Dienos kremą mes pavadinome dienos kremu, nes tikime sąžiningumu ir skaidrumu, todėl mūsų etiketėse ir gaminių aprašymuose tiksliai nurodoma, iš ko konkrečiai susideda mūsų produktai. Grožis slypi paprastume – dienos kremas, veido kaukė , akių kremas … jie visi yra ECOOKING produktai! Jie yra lengvai įsimenami, lengvai naudojami. Dar daugiau – jie yra veiksmingi. Naudodami ECOOKING jūs atsikratote rūpesčių dėl savo odos ir galite drąsiai mėgautis gyvenimo grožiu.

„ECOOKING“ esmė – padėti žmonėms pasiekti sveikesnę odos būklę. Juk tai taip paprasta ir lengva, todėl, kam visa tai komplikuoti!

Mes naudojame tik geriausius ingredientus, iš kurių kiekvienas pasirenkamas atsižvelgiant į norimą efektą. Mums taip pat yra išskirtinai svarbu išlaikyti prieinamą produktų kainą, nes manome, kad galimybė kiekvieną dieną mėgautis aukštos kokybės odos priežiūra turėtų būti prieinama kiekvienam.

ECOOKING produktai yra gaminami atsižvelgiant į jus ir aplinką. Todėl mūsų pakuotes galite pakartotinai panaudoti pačiais įvairiausiais būdais. Kaip antai, stikliniai kremų indeliai gali tapti puikiomis žvakidėmis, vazonėliais miniatiūrinams kaktusams ar prieskonių indeliais.

 

AR ŽINOJOTE?

Daugelis mūsų gaminių yra daugiafunkciniai, todėl juos drąsiai galima maišyti tarpusavyje ir taip susikurti savo asmeninius grožio ritualus. Pvz., ECOOKING druską galite sumaišyti su aliejumi “Multi” bei, bet kuriuo Jums patinkančiu eteriniu aliejumi aromatui praturtinti ir gauti idealų šveitiklį, kuris ne tik puikiai nušveis, bet ir sudrėkins Jūsų odą.

Tīna sukūrė dizainą, kuris tiesiogiai išreiškia „ECOOKING“ esmę. Dizainas yra paprastas, o informacija apie sudedamąsias kiekvieno produkto dalis yra pačioje etiketės priekyje bei lengvai skaitoma. Gaminio paskirtis bei laukiamas rezultatas yra aiškus iš pat pradžių. Be to, mes visuomet dosniai siūlome savo produktų pavyzdžius – bandykite ir mėgaukitės rezultatais.

Kaina taip pat svarbus elementas. Kaip jau tikriausiai esate pastebėję, grožio priemonės, teigiančios, kad yra ekologiškos, o jų sudėtyje yra tik natūralūs produktai, dažniausiai yra gana brangios. Tik ne ECOOKING! Esame draugiški gamtai ir kainoms.